• Kezdőlap
  • Ajánlott oldalak
  • Impresszum
  • Villas-Boas szerint a Chelsea elleni meccs fog dönteni!

A Tottenham vezetőedzője, Andre Villas-Boas szerint a Chelsea elleni meccs lesz a sorsdöntő a BL helyért vívott harcban.
    AVB csapata hátrányból fordítva nyert 3-1re a Manchester City ellen, úgy, hogy a 3 gólt a 2.félidőben szerezte, 7 perc alatt, vasárnap.
    A Chelsea 2-2t játszott a Liverpoollal, ami azt jelenti, hogy 1 pontos előnnyel állnak a 4.helyen.
    A Tottenham május 8.án utazik a Stamford Bridgere, és AVB szerint ez a meccs lesz a sorsdöntő.
    “Megpróbálunk minél több pontot szerezni, de a Chelsea elleni meccs döntő fontosságú lesz.
    “El akarjuk érni a célunkat, hogy teljes legyen a siker. Irányítás alatt tartunk mindent, mert játszunk még a Chelsea ellen, és egy meccsel kevesebbet játszottunk, mint az Arsenal.”
    “Nehéz meccsünk lesz a Stamford Bridgen.”
    AVB nagyon elégedett a játékosai teljesítményével, akik válaszolni tudtak Samir Nasri gólja után, Clint Dempsey, Jermain Defoe és Gareth Bale révén.
    A portugál mester külön kiemelte Defoet, Huddlestonet, és Lewis Holtbyt. Nagyon elégedett volt Bale hozzájárulásával, aki sérülés után tért vissza, egy góllal és egy gólpasszal.
    “Nagyon fontos volt a csapat számára a fordítás. Az első félidőben nem úgy játszottunk, ahogy akarunk.
    “Nem engedtünk egy 2.gólt a Citynek, ami végzetes lett volna. A csapat viszont a 2.félidőben megtalálta a ritmust.
    “A szurkolók elképesztőek voltak ma, és az egyenlítő gól volt a meccs kulcsa.
    “Dicséret azoknak, akik csereként jöttek. Jó morállal játszottak, és jó ezt nézni. Tom adta a különbséget a passzaival, akárcsak Lewis. Jermain egy nagyszerű gólt szerzett.
    A City menedzsere, Roberto Mancini szerint a MU nem jobb csapat, mint ők, de ha SAF fiai legyőzik az Aston Villat hétfőn, akkor bajnokok.
    “Jobb csapatunk van. Nem jobbak, mint mi, de ők megérdemlik a bajnoki címet,”mondta az olasz.
    “Sok pontot vesztettünk olyankor, amikor nem érdemeltük meg. A United több meccset nyert meg, és több gólt szerzett.
    “Amikor ellenük játszottunk, mindig jobbak voltunk. Amikor vesztettünk is (3-2 decemberben), akkor is irányítottuk a mecset. Nem kell csökkentsük a rést köztünk.
    “Jobb a hozzáállásuk, és ők vissza akartak térni a tavalyi szezon után.”