• Ajánlott oldalak
  • Impresszum
  • Moyes:Nem vagyunk elég erősek!

David Moyes támogatta játékosait a City elleni vereség után.
    A United 4-1re kapott ki az Etihad Stadiumban. A csapat gólját Wayne Rooney szerezte szabadrúgásból.
    David-Moyes-630x354Ezt mondta Moyes a Sky Sportsnak a meccs után:”Nem játszottunk jól, jobbak voltak. Erősebben és gyorsabban kezdtek, mint mi.
    “De jobbak leszünk. Hosszú még a szezon, és tovább kell lépjünk.
    “A Manchester City nagyon jó volt, mi pedig nem. A City jól kezdett. Visszajöttünk kicsit 1-0-nál, de a változást a szünet előtt bekapott gól okozta. Mindazonáltal a City erősebben jött ki a 2.félidőre.
    “Úgy gondolom, hogy már korán ki tudták a széleket használni.. A széleken nem ment jól nekünk, de a középpálya se volt túl jó a meccs elején.
    “Emiatt ők irányítottak. Erősebbek kellett volna legyünk, de nem voltunk azok. De hatalmas köszönet a fiúknak. Tovább kell dolgozzunk, és vissza kell találjunk a helyes útra.
    “Ha elvesztesz egy meccset, akkor a következőt próbálod megnyerni.”
    Rooney teljesítményéről ezt mondta:”Wayne Rooney teljesítménye ma nagyon jó volt, nem érdemelte meg a vereséget. Első osztályú volt.”
    A MU 7 ponttal rendelkezik 5 meccs után, úgy, hogy kikapott a Liverpooltól és a Citytől is, viszont Moyes most is megemlítette azt, hogy milyen nehéz volt a programjuk.
    “Nehéz volt a szezon kezdete. Már akkor mondtam ezt, miután sorsoltak.”