• Fergie kiemelte az összezavarodott Laudrupot!

A Swansea vezetőedzőjét, Michael Laudrupot megzavarta Alex Ferguson meccs utáni nyilatkozata, miután a MU döntetlent játszott vasárnap.

Robin van Persiet hátból fejbe rúgta közelről Ashley Williams felszabadítása, egy olyan jelenetben, amiben akár ” meg is ölhették volna” a hollandot.

Válaszolt erre Laudrup is: ” Akkor nem láttam, hogy túl sokan lettek volna az esemény részei, de később láttam.
    “Nem hiszem, hogy ő szó szerint értette a halált.
    ” Sok minden történik egy meccsen, de biztos vagyok benne, hogy Ashley és Van Persie kezett fogtak a záró sípszó után, és továbbléptek.
    ” Amikor a pulzusod 180, akkor olyanokat is mondasz, amiket nem gondolsz komolyan, de ezután minden a normális lesz.”
    Laudrup örül annak, hogy a csapata megtartotta rekordját a liga nagyágyúi ellen.
    Ezt mondta:” Elégedett vagyok a jó teljesítménnyel. Kicsit jobban kezdtek, betaláltak, és volt egy 5-10 perces időszakuk, amikor betalálhattak volna megint, ami megnehezítette volna a dolgunkat.
    ” Kiegyenlítettünk, és elég egyenlőek voltunk az első félidőben, de a 2. félidőben sokkal nyitottabb is volt a játék.
    ” Többet volt náluk a labda, és több helyzetük volt, de úgy érzem, hogy ez másként is mehetett volna.
    ” Több esélyük volt, de ez normális, amikor egy éllovas csapattal találkozol.
    ” Ez egy fontos pont a csapat és a játékosok számára. A múlt szezonban az volt a vélemény, hogy túlzottan tiszteltük a Unitedet, de ma nem ez volt a helyzet.”