• Kezdőlap
  • Ajánlott oldalak
  • Impresszum
  • Prmier League-26.forduló-Összefoglaló!

A 26.forduló a mostoha időjárási körülmények miatt csonka forduló lett csak, pár meglepetéssel.313px-Premiership_trophy

Cardiff-Aston Villa 0-0
    Érdekes meccset játszott egymással a két csapat, amelyen pár helyzet azért volt, gól viszont nem esett.
    Meglehetősen kiegyenlített meccsről beszélhetünk, amelynek a végén mindkét csapat 1-1 ponttal gazdagodott. A Cardiff így 19., míg a Villa a 12.helyre esett vissza.

Hull-Southampton 0-1
    A tigrisek jók hazai pályán, viszont a szentek most le tudták győzni őket.
    A vendégek Jose Fonte 69.percbeli gólja révén tudtak nyerni, és ezzel a győzelemmel pedig meg tudták előzni a rossz formában levő Newcastle csapatát.
    A Hull a vereség után a 13.helyen áll, 3 pontra a kieséstől.

West Ham United-Norwich 2-0
    A West Ham csapata az elmúlt időszakban elég szépen teljesít, és ezt a sorozatot most tovább is tudta vinni.
    Gólnélküli 1.félidő után a 2.félidőben is csak későn estek gólok. Collins a 84.percben szerezte meg a vezetést Diame passzából, majd a gólpasszt adó Diame a 94.percben betalált, így téve biztossá a győzelmet.
    A West Ham a sűrű középmezőnyben feljött a 10.helyre, míg a Norwich a 16.helyre csúszott vissza, 1 pontra a kiesést jelentő 18.helytől.

WBA-Chelsea 1-1
    A West Brom hazai pályán nem volt feltétlenül esélyes a Chelsea ellen, viszont a Pool elleni 1-1 után nem mehetett biztosra a Chelsea.
    A vendégek voltak fölényben a meccsen, viszont nem feltétlenül nyomasztó ez. A Chelsea viszont már a szünet előtt megszerezte a vezetést Ivanovic hosszabbításbeli gólja révén.
    A West Brom viszont később tudott válaszolni erre, mivel a csereként beálló Anichebe a 87.percben ki tudott egyenlíteni.
    Több gól már nem esett, így X lett a meccs vége. A West Brom így 17., míg a Chelsea maradt az 1.helyen, viszont ez annak is köszönhető, hogy a City nem tudott meccset játszani ebben a fordulóban.

Arsenal-Manchester United 0-0
    A forduló rangadója nem túl élvezetes meccset hozott.
    60 ezer néző előtt esett egymásnak az Arsenal és a MU. Helyzetek voltak a meccsen volt mindkét oldalon 5 szöglet, viszont gólt egyik csapat sem tudott szerezni.
    A meccs így gólnélküli döntetlennel végződött, amelynek köszönhetően az Arsenal maradt a 2., míg a címvédő MU a 7.helyen áll.

Newcastle-Tottenham 0-4
    A forduló legnagyobb győzelmét a Tottenham csapata tudta behúzni a szenvedő szarkák ellen.
    Jól kezdte a szezont a Newcastle, most viszont eléggé vissza esett, és már csak a 9.helyen áll.
    Már elég korán, a 19.percben nyitott a Spurs, Adebayor révén. Szünetben is ez volt az állás, majd az 53.percben Paulinho talált be.
    A 82.percben Adebayor szerezte meg aznapi második gólját, majd Chadli is betalált a 88.percben.
    Sima győzelem lett így a meccs vége, amely révén a Tottenham kicsit biztosabbá tette 5.helyét, bár az Everton még nem játszott.

Stoke-Swansea 1-1
    Mindkét csapat a kiesés ellen menekül, viszont, látván azt, hogy mit tud a Stoke, nem sok jóra lehetett számítani.
    A 17.percben megszerezte a vezetést a hazai csapat, Crouch révén.
    Szünetig ki is tartott az eredmény, majd a 2.félidő elején Chico egyenlített.
    Sok helyzet nem volt a meccsen, ahol a labda picivel több volt a vendégeknél, akik viszont sok mindent nem tudtak ezzel kezdeni.
    Az 1 pont révén a Stoke 14., míg a Swansea feljött a 10.helyre.

Fulham-Liverpool 2-3
    A meglepetésre az Old Traffordon is pontot szerző Fulham otthon is jól kezdett, mivel Kolo Toure öngólja révén már a 8.percben vezettek.
    A szünetig viszont egyenlített a Pool, mivel a 41.percben Sturridge talált be.
    A 2.félidőben is a Fulham nyitott, a 63.percben Richardson révén, de csak 9 percig örülhettek, mivel Coutinho ekkor egyenlített.
    Közeledett a meccs vége, amikor már a hazaiak is elhihették, hogy 1 pontot szereznek.
    Ekkor viszont 11est kapott a Pool, amit Gerrard értékesített is.
    Győzelme révén a Pool 3 pontra jött fel az Arsenalhoz képest, míg a Fulham csapata maradt a 20.