• Pellegrini: Nem lehet ettől jobban játszani!

A chilei csapata 6-0ra nyert az Etihadban a Tottenham ellen, és szerinte csapata nem tud már ettől jobban játszani.Pellegrini
    A sok gólos City átengedte AVB csapatának a labdatartást, viszont ellentámadásból büntetett, 6 alkalommal 10 ilyen helyzetéből.
    Jesus Navas és Sergio Agüero dupláztak, Alvaro Negredo is betalált, valamint Sandro öngólt szerzett.A City így utolsó 6 hazai meccsén már 26 gólnál tart.
    A City elégedett vezetőedzője, Pellegrini elmondta, hogy ettől többet nem is kérhetne.
    “Lehetetlen ettől jobban játszani. Az első 15 percet leszámítva inkább a Tottenhamnél volt a labda, és mi jól védekeztünk.
    “Úgy gondolom, hogy az első félidő nagyon jó lett, és a 2. hihetetlenül jó lett.
    “Nagyon jók a csatáraink, de nemcsak Negredoból és Agüeroból áll a csapatunk.
    A City 6 pontra van az Arsenaltól,jelenleg a 4.helyen, a Southamptont megelőzve, köszönhetően a nagyszerű gólaránynak.