• Costa boldog az Atleticonál a Liverpool érdeklődése ellenére!

A Liverpool célpontja, Diego Costa boldog az Atletico Madridnál, és kijelentette, hogy maradni akar a klubnál.Diego Costa
    A brazil csatárért 20 millió font körül adna a Liverpool, ami közel van már az ő kivásárlási árához.
    Costa viszont a csapat dél amerikai tornáján elmondta, hogy nem tud a Liverpool érdeklődéséről, és boldog a spanyol fővárosban.
    “Jól vagyok itt, és boldog vagyok. Amíg Argentínában és Uruguayban voltam, semmit nem hallottam erről.
    “Boldog vagyok itt. Ha a csapat akar, akkor itt vagyok. Azt hiszem, hogy az edző mindenkire számít, nem csak rám.
    “Tudja, hogy mennyire fontos egyben tartani a keretet, akárcsak a szurkolók.”
    Costa tavaly 20 gólt szerzett 44 meccsén, többek között azt a gólt is, amivel az Atletico kiegyenlített a Real Madrid ellen a végül 2-1re megnyert Király Kupa döntőben.
    A 24 éves játékost már 2 alkalommal hívták be a brazil válogatottba, de nem volt tagja a 2013as Konföderációs Kupát megnyerő csapatnak.