• Gálázott Nottinghamben a West Ham

A West Ham United erőlködés nélkül, tetszetős játékkal 4-1-re verte idegenben a Nottingham Forestet.

Az első húsz perc nem hozott gólt a találkozón, de ezután ámokfutásba kezdett a londoni csapat és valamival több mint tíz perc alatt rögtön hármat is berámoltak.

Egy erősen középre lőtt labda után a Forest csapatkapitányáról, Luke Chambersről saját kapujába pattant a labda, ezzel vezetett a West Ham.

A hazaiak felpörgették a játékot, megpróbáltak gyorsan válaszolni, de percekkel később egy szöglet után Kevin Nolan növelte a fővárosiak előnyét.

A gól után ismét megpróbált visszavágni a Forest, de ugyanaz lett a vége, egy akció után Carlton Cole fejesből volt eredményes, ezzel már 3-0-ra vezetett a WHU.

Húsz perccel a lefújás előtt Robbie Findley szépített, de az új-zélandi Winston Reid visszaállította a háromgólos különbséget, 4-1 lett a vége.