• AVB: Ez egy igazságos eredmény!

AVB szerint a döntetlen igazságos eredmény volt a Chelsea ellen, a szombati White Hart Lanebeli meccsen.
    AVBA Spurs 1-1re végzett szombati bajnokiján. A 19. percben Gylfi Sigurdsson lőtte a vezető gólt, amelyre John Terry válaszolt a 2.félidőben, fejjel.
    AVB szerint az 1 pont jó eredményt mutat, miután a Spurs jó volt az 1.félidőben, de a Chelsea is erősen válaszolt.
    A lefújás után is elismerte azt, hogy hosszú még a bajnoki csata, és a Chelsea kicsit teret vesztett, miután 2 idegenbeli meccsén is csak döntetlent játszott két másik bajnokesélyes ellen.
    “Nehéz és kemény meccs volt a két csapat között, és mindketten nyerni akarunk.
    “Igazságos az eredmény, de a bajnokságot nem ezek a meccset döntik majd el.
    “Az eredmény segítheti a Chelseat, mivel játszott már idegenben a Manchester United és a Tottenham ellen is, mindkétszer döntetlent.(0-0/1-1)”
    Fernando Torrest a 81.percben állították ki egy felugrás után, amikor is Jan Vertonghennel ugrott fel. Nem tűnt ez faultnak, és AVB is megértő volt a spanyollal.
    “A kiállítást nehéz volt megítélni, és ez egy kicsit igazságtalan volt Fernandoval.”