• Moyes: Nincs szükség új igazolásokra!

David Moyes úgy érzi, hogy elég sok pozitívumot látott a Liverpool elleni meccsen, és kijelentette azt, hogy nem lenne akkor se nagyon csalódott, hogyha nem érkezne új ember a csapathoz.David-Moyes-630x354
    A MU 1-0ra kapott ki az Anfielden, ahol is Sturridge korai gólja jelentette a különbséget.
    A vereséggel megszakadt Moyes és a csapat veretlenségi sorozata, viszont a vezetőedző a hármas sípszó után elmondta, hogy a csapat játéka most volt a legjobb.
    Megpróbálja majd megerősíteni a keretet, viszont Moyes már most is boldog azzal a kerettel, ami a rendelkezésére áll.
    “Úgy gondolom, hogy nagyon jól játszottunk.
    “A Lverpool nagyon elszánt volt, és megnehezítették a gólszerzést. Lehet, hogy nem volt sok helyzetünk átlövésekből. 2 vagy 3 volt a 2. félidőben, de nem volt szerencsénk, így ezek kimaradtak.”
    A transzferidőszak hétfőn 23 órakor zár, és Moyes hozzátette: “Megpróbáljuk, és sikerülni fog, de abból kiindulva amit most láttam, elmondhatom azt, hogy boldog vagyok azzal, amit kaptam.
    “Úgy gondolom, hogy jól ment a játék, a lehető legjobban ebben a szezonban.”
    Phil Jonest le kellett cserélni az első félidőben, miután rosszul esett, viszont még nem lehet tudni azt, hogy milyen súlyos a sérülés.
    “Kiment a bokája, de meglátjuk azt, hogy ez mennyire súlyos.”