• Martinez elégedett csapata válaszával!

Roberto Martinez elégedett volt csapatával az Aston Villa ellenMartinez-FA Kupa 2-1re megnyert meccsen, az első meccsén a Merseyside derbi után.
    A spanyol az első nagy vereségét szenvedte el a csapatnál, miután 4-0-ra nyert a Liverpool az Anfielden, és Leandro Bacuna 1.félidei gólja után is úgy látszott, hogy veszít a csapat.
    A kékek 71%ossal labdatartással rendelkeztek, és az ellenfélre helyezett nyomás gólt eredményezett:előbb a csereként beálló Steven Naismith, majd Kevin Mirallas talált be, szabadrúgásból.
    “Kihívással teli hét volt ez,”mondta Martinez a Sky Sportsnak.
    “Nagyon nagyon szomorúak voltunk a vereség után, és azzal, ahogy játszottunk.
    “Ez csak a harmadik vereségünk volt. Mindenki nagyon boldog volt a dolgok állásával, de a vereségtől nagyon elszomorodtunk.
    “Az első félidőben most nagyon óvatosak voltunk, és úgy akartunk nyerni, hogy nem a saját játékunkat játszottuk, de ez nem szabadított fel minket.
    “Kapufánk is volt, és végül a Villa talált be, így ezután elég erős karakterre volt szükségünk, hogy talpra álljunk.
    “Az első félidei pillanat meghatározta a szezonunkat.Nagyon különleges volt az érzés az öltözőben, és megmutattuk mindenkinek, hogy mit is tudunk a 2.félidei teljesítményünk által.”