• A United nyerte a Ligakupát

A Manchester United büntetőkkel 4-1 arányban múlta felül a címvédő Tottenham Hotspurt a Ligakupa döntőjében.

A United játékosai örülnek Anderson büntetője utánA találkozó első félideje lüktető játékot hozott, mindkét csapatnak voltak lehetőségei a gólszerzésre, de a támadók mégsem tudtak túljárni a kapusok eszén.

A második játérészben a meccs mindkét oldalra eldölhetett volna, de Aaron Lennon lövését bravúrral védte Ben Foster, míg Cristiano Ronaldo a kapufát találta el az utolsó pillanatokban.

A kétszer 15 perces hosszabbítás alatt Darren Bent és Patrice Evra előtt adódott a két legnagyobb lehetőség, de a mérkőzést ők sem tudták kibillenteni a döntetlen állásról, így következtek a tizenegyesek.

A Spursnél Jamie O’Hara és David Bentley is hibázott, amit a United ki is használt. A mindent eldöntő büntetőt Anderson értékesítette.

Ez a manchesteriek harmadik Ligakupa-győzelme, ezelőtt 1992-ben és 2006-ban hódították el a serleget.