• A Spurs helyzete tovább romlott

A Tottenham Hotspur újabb vereséget szenvedett, ezúttal a Portsmouth-tól kaptak ki 2-0-ra. A londoniak így még mindig az utolsó helyen állnak két pontjukkal.

Juande Ramos csapatának ezzel együt már hat meccsen sorozatban nem sikerült nyernie.  A Pompey a 34. percben büntetőhöz jutott Jermaine Jenas kezezése után. A labda mögé a korábbi Spurs-játékos, Jermain Defoe állt és nem hibázott (1-0).

Az 53. percben a Tottenham játékosai reklamáltak tizenegyest, mivel Lassana Diarra látszólag kézzel ért hozzá a csereként beállt Aaron Lennon beadásához, a játékvezető, Mike Dean azonban továbbot intett.

A 67. minutumban Heurelho Gomes védte Armand Traore lövését, a labda azonban Peter Crouch elé pattant, aki a kapuba fejelte azt (2-0).

A meccs végén Diarrát kiállította a játékvezető, miután begyűjtötte második sárga lapját, de a londoniak nem tudtak élni az emberelőnnyel. A Spurs 53 éve nem kezdte ilyen rosszul a bajnokságot.

Forrás: TEAMtalk.com