• Kezdőlap
  • Ajánlott oldalak
  • Impresszum
  • Ben Arfa: Létfontosságú volt a Fulham elleni győzelem!

A Newcastle 1-0ra nyert a Fulham ellen, és Ben Arfa szerint ez létfontosságú volt a válogatott szünet előtt.Ben Arfa
    A francia szerezte a győztes gólt, ezzel biztosítván Alan Pardew csapatának első győzelmét.
    Ben Arfa elismerte, hogy feszültség lett volna a csapaton belül a válogatott meccsekre, ha nem sikerül nyerni most. A 85.percben gólt szerző csatár viszont elégedetlen, mivel a csapata nem volt túl aktív a hétfőn záródó transzferidőszakban.
    “Ha 0-0 maradt volna, nem tudtam volna aludni, mivel ideges lettem volna.
    “De most mindenki boldog, mert a győzelemre vártunk-és nyertünk is.”
    A Newcastle a következő fordulóban az Aston Villahoz látogat, úgy, hogy nem érkezett egyetlen új ember sem, és csak Loic Remy volt az, aki kölcsönbe érkezett.
    Ben Arfa szerint viszont a csapata építhet a Martin Jol csapata elleni győzelemre.
    “2 hetünk van, és nagyon keményen kell dolgozzunk, magabiztosan, és derűsen.”