• A Chelsea repülőrajtot vett

A Chelsea remek játékkal 4-0-ra verte a Portsmouth csapatát. A találkozó sorsa már az első félidőben eldőlt, de végül az új szerzemény, Deco is betalált.

Vasárnap délután minden szem a Kékekre szegeződött, kíváncsian várva, hogy az edzőváltás után milyen stílusban játszik majd a csapat. A szurkolók nem is csalódtak, hiszen csapatuk az első félidő végén már 3-0 arányban vezetett, köszönhetően Joe Cole, Nicolas Anelka és Frank Lampard góljainak. Utóbbi büntetőből talált be.

A pontot végül a csapat új sztárja, Deco tette fel az i-re, aki körülbelül 30 méterről lőtt és szerzett gólt, David James asemmit sem tehetett.

A portugál középpályást választották végül a meccs legjobbjának is, de nem csak az ő bemutatkozása sikerült remekül, hiszen ez volt Luiz Felipe Scolari első tétmeccse a Chelsea mestereként.

Ezzel a nagy vereséggel a Pompey jelenleg az utolsó helyen áll, de ez minden bizonnyal még változni fog, legalábbis a keretük erősségéből következtetve.

Forrás: TEAMtalk.com