• Caulker figyelmezeti csapatát!

Steven Caulker figyelmeztette csapatát, a QPR-t, hogy nem játszhatnak még egyszer olyan gyengén, mint ahogyan azt tették a Tottenham elleni 0-4 alkalmával.Caulker
    Az egykori Tottenham védő új igazolás a frissen feljutó Loftus Roadi csapatban, amely nagyarányú vereséget szenvedett a White Hart Lanen.
    Harry Redknapp csapata 3 gólt kapott 37 percen belül, és a 2.félidőben Emmanuel Adebayor is betalált.
    Caulker nagyon csalódott volt a rossz teljesítmény miatt, és tudja, hogy fejlődniük kell az elszenvedett 2 vereség után, ha benn akarnak maradni.
    “Tudjuk, hogy javulnunk kell idén. Reméljük, hogy ez volt a minimum pont idén.
    “Nagyon rosszul játszottunk, és erre nincs bocsánat.
    “Nem bújhatunk el, és jobbak kell legyünk otthon, a Sunderland ellen, szombaton. Megvan a személyes büszkeségünk, és ha nem volt evidens, akkor elmondom, hogy mindannyian rosszul játszottunk.
    “Ha benn akarunk maradni, akkor erősebbek és sokkal eltökéltebbek kell majd legyünk.”
    A QPR idei első győzelmét a a Burton Albion elleni Ligakupa meccsen szerezheti meg, a Ligakupa 2.fordulójában.