• Clarke: A Chelsea támogatottsága befolyásolta a 11est!

A West Brom vezetőedzője, Steve Clarke szerint a Stamford Bridge hangulata is elősegítette azt, hogy a Chelsea 11est kapjon. Steve Clarke
    A hazaiak a 94.percben kaptak 11est, amikor is Steven Reidről vélték azt, hogy szabálytalankodott Ramires ellen a 16oson belül.
    Eden Hazard góljával így 2-2 lett a végeredmény, viszont a bíró Andre Marrinert a hazaiak buzdítása is befolyásolta.
    “Ez az ajándék 11es, amit akkor kapsz, ha otthon szurkolnak neked, és ez meg nyomást helyez a bíróra.
    “A bírók is emberek: hibáznak, mint bárki, de számunkra ma a legfontosabb az a tény, hogy 3 ponttal kellett volna távozzunk a Stamford Bridgeről, és ez fantasztikus lett volna számunkra.
    “Ehelyett csak jó eredmény lett, 1 pont, de a csapat nagyon jó volt, és nagyon büszke vagyok arra, ahogyan a 2.félidőben reagáltak.”
    Clarke-ot a 11es dühítette, és ennek az időzítése, mivel a csapat számára így nem lett meg a győzelem.
    “A bíró 100%ig biztos volt abban, hogy ez büntető volt.
    “Hogy lehet teljesen biztos ebben, ha ennyien szurkolnak mögötte. Nem helyes ez-rossz döntés volt. Úgy gondolom, hogy túl hamar döntött a fault után.
    “Rajta van a felelősség, hogy jó döntéseket hozzon-és ezt nem hozta meg.”