• Giroud: A nyomás a Spursön van!

Az Arsenal csatára, Olivier Giroud szerint a Tottenhamen egyre nagyobb lesz a nyomás a szezon vége felé.
    Szerinte az ágyúsok Norwich elleni 3-1es győzelmével nyomást helyeznek a Tottenhamre, mivel ezen 3 ponttal megelőzték őket, és a 3.helyre jöttek fel.
    1-0ás vezetéshez jutott a Norwich a 2.félidőben, 11 perc után, de 3 gólt szereztek az utolsó 6 percben, Mikel Arteta, Giroud, és Lukas Podolski révén, és ez megmentette az Arsenalt egy váratlan vereségtől és nagyon fontos 3 pontot szereztek.
    Arsene Wenger csapata 7 meccset nyert meg az utolsó 8 meccséből, és az utolsó 4 meccsét behúzta. Giroud szerint a győzelmi sorozat nyomást helyez a Tottenhamre, mely csapattal a Bajnokok Ligája helyért harcolnak.
    “Soha sem adjuk fel, és a meccs végéig hajtunk;ez az egyik tulajdonságunk,”mondta a francia.
    “Kis szerencsének volt, és jó, hogy nyerünk, mert ezzel nyomás alá helyezzük a Tottenhamet.
    “Tudtuk, hogy minden meccs nehéz lesz, így továbbra is kell összpontosítsunk,hogy minden egyes meccsen megszerezzük a 3 pontot.”