• Kezdőlap
  • Ajánlott oldalak
  • Impresszum
  • A Manchester United négyet rúgott a Villának

Cristiano Ronaldo és Wayne Rooney főszereplésével a Manchester United 4-0 arányban legyőzte az Aston Villát az Old Traffordon.

utdvilla.jpgA portugál zseni nyitotta gólok sorát a 17. percben, majd negyed órával később Carlos Tevez fejelt közelről a kapuba.

A második félidő sem marad eseménytelen. Az 53. minutumban Ronaldo remek passza után Rooney megkerülte Scott Carsont és belőtte csapata harmadik gólját.

Ez volt az angol válogatott támadó első gólja hat meccs óta, a rossz sorozat olyannyira megtört, hogy a lefújás előtt 20 perccel a korábbi Everton-játékos ismét betalált, amivel be is állította a végeredményt.

A találkozó legjobbja egyértelműen Ronaldo volt, aki szerzett egy gólt és harom gólpasszt adott.